Маю ідею організації культурної події у Львові.
Хочу зібрати людей з подібними інтересами чи колег за фахом.
Відчуваю потребу організувати відкриті офлайн дискусії.
Знаю багато про культуру в місті, хочу поділитись.
Вмію творити і можу навчити.
Працюю в крутій організації, хочу розказати про наші культурні проєкти.
.
Долучайся до проєкту MuMeet (Museum Meet) у Львові та отримай можливість реалізувати культурну подію в рамках програми третіх місць “єМістечко – простір для кожного”, що фінансується Фондом “Пам’ять, Відповідальність і Майбутнє”.
Про що цей проєкт?
Треті місця як місця, які є найбільш важливими для людей після домашнього середовища (перше місце) та робочого місця (друге місце) – це місця для соціальних зустрічей, де люди збираються разом, щоб обмінюватися ідеями, працювати, вчитися, спільно розробляти та впроваджувати нові ідеї або просто проводити час разом.
Мета проєкту MuMeet – створити умови для перетворення Музею Міста (МуМі) на простір вибудовування спільної ідентичності з містом та налагодження соціальних зв’язків локальної громади.
Програма проєкту триватиме з листопада 2024 року до червня 2026 року і буде складатися з чотирьох тем:
- Культура (лис 2024 – бер 2025)
- Архітектура та урбаністика (кві – сер 2025)
- Спадщина (вер 2025 – січ 2026)
- Екологія (лют – чер 2026)
Події будуть сфокусовані на ідеї вибудовування зрілих та сталих стосунків між містом та мешканцями (проживають тут давно або ж приїхали до Львова нещодавно), представниками органів місцевого самоврядування, ГО та незалежними дієвцями, за медіації МуМі.
Тривалість першої теми Культура: листопад 2024 – березень 2025 рр.
Цільові аудиторії проєкту
Організатори подій – представники міських інституцій, громадського сектору, незалежні дієвці.
Учасники подій – місцеві мешканці (проживають тут давно або ж приїхали до Львова нещодавно), ветерани та сім’ї військовослужбовців, представники меншин.
Які критерії для проведення події?
- відповідність темі культури в місті (не лише Львова)
- зрозуміла, актуальна та оригінальна ідея заходу
- спроможність провести якісну подію, в якій буде зацікавлена цільова аудиторія
- окреслена аудиторія події та наявність каналів комунікації з нею (групи, сторінки в соц. мережах, сайт, база розсилки)
- максимальна кількість учасників події: лекція/вистава/перегляд фільмів, тощо – 40 осіб, воркшоп/майстер-клас/робоча група – 20 осіб
- події не мають мати політичний, пропагандистський та дискримінаційний характер
- не можуть бути комерційними (без плати за участь)
- мають передбачати реєстрацію на участь
- повинні відбуватись в приміщенні Музею Міста
Формати
типи подій: зустріч/презентація, лекція, семінар, вистава, виставка*, майстер-клас, розмовний клуб, тренінг, дискусія, перегляд фільму, екскурсія, дебати/круглий стіл, робоча група, вечір настільних ігор, музичний вечір/концерт, тощо.
*виставка має бути невеликою та площинною (на стінах) або складатись з мобільних конструкцій (вітрин, стендів), які за необхідності можна перемістити.
характер подій: знайомство з діяльністю міських інституцій чи організацій, які працюють в культурі; події від ГО, незалежних дієвців чи державного сектору; неформальні зустрічі людей об’єднаних спільними інтересами в культурі.
Що ми пропонуємо?
- сучасний простір в центрі Львова (підземелля ратуші)
- технічне забезпечення: проєктор, мікрофони, аудіоколонки, меблі (столи та стільці), тощо
- покриття витрат на проведення події (гонорар, матеріали, проїзд, переклад, оренда обладнання тощо) до 2000 грн/подія, в окремих випадках сума може бути вищою, якщо буде економія з інших подій (якщо необхідно. Оплата по перерахунку на юридичну особу)
- каво-перерви та фотозвіт з події (якщо необхідно)
- інформаційну підтримку (сторінка МуМі в соц. мережах, сайт Музею Міста)
Як і коли подати заявку?
Термін подачі: заявки приймаються на постійній основі, проте, якщо ваша подія потребує покриття витрат та/або каво-перерву, просимо заповнювати заявку не пізніше ніж за 14 днів до дати проведення події. Якщо не потребує, достатньо заповнити заявку за 5–7 днів до події.
Розгляд і відбір: відбуватиметься на постійній основі, проте заявки розглядатимуться кожної п’ятниці, тому форму можна заповнити до четверга включно, а найближчий термін для реалізації події – через 5 днів, тобто наступний четвер. Якщо ви хочете провести подію в понеділок, вівторок або середу, заповнюйте форму заявки за два тижні до події. Заявки відбиратимуться відповідно до критеріїїв, команда МуМі може звернутись до вас за додатковою інформацією чи уточненнями. Результати відбору будуть надіслані на вказану у заявці пошту до кінця тижня.
Інформаційний супровід події
Інформаційні та візуальні матеріали події повинні погоджуватись командою Музею Міста. Рекламно-інформаційні матеріали будуть готуватись спільно з командою МуМі, вони мають містити згадки в тексті і логотипи ЛМР, Музею Міста, фонду “Пам’ять, Відповідальність і Майбутнє”.
……………………………………………………………………….
Проєкт MuMeet повністю фінансується Фондом “Пам’ять, Відповідальність і Майбутнє” (EVZ) в межах програми підтримки “єМістечко – простір для кожного”. Організатори проєкту: Музей Міста (ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова” та БФ “Фонд розвитку Музею Міста у Львові”) за партнерської підтримки Інституту стратегії культури, управління культури та львівського туристичного офісу ЛМР.
Ця публікація не відображає точку зору Фонду EVZ. Відповідальність за зміст будь-яких висловлювань несе автор.