2020

У Львові запрацює інтерактивна “Лабораторія дитинства” (грудень 2020)

У підземеллі львівської Ратуші з 18 грудня працюватиме “Лабораторія дитинства”.

Виставку буде присвяченя мешканцям і мешканкам віком 6-12 років, дитинство яких пройшло у місті. Це період дорослішання, коли діти починають виходити за межі простору, за яким пильно стежать батьки, та самостійно пізнають нові двори, райони та вулиці.

Музей міста збирає спогади дитинства мешканців Львова (грудень 2020)

У львівському Музеї Міста, що знаходиться у підземеллі Ратуші, запрацювала «Лабораторія дитинства». Кілька приміщень обладнали інтерактивними засобами та мультимедійною технікою, з допомогою яких відвідувачі можуть поділитися спогадами. В такий спосіб кожен може долучитися до створення дебютної виставки музею «Подорож героя: Останній тиждень літа».

У Львові Музей Міста збирає дитячі спогади й “скарби” львів’ян для експозиції (грудень 2020)

«Зараз тут починає працювати «Лабораторія дитинства», яка допомагає збирати матеріали для першої виставки. Місія музею – максимально залучати мешканців Львова, зробити їх співучасниками виставки»

Працюватиме «Лабораторія дитинства» з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00 у підземеллі Львівської ратуші за адресою площа Ринок, 1. Вхід вільний.

Музей Міста обладнав «Лабораторію дитинства», де збиратиме спогади мешканців Львова (грудень 2020)

«Ми нещодавно відкрили наш простір і готуємо першу виставку, в рамках якої реалізуємо такий незвичний проект як „Лабораторія дитинства“. Тут можна не стільки щось дізнатись, як чимось поділитись, адже в цьому полягає головна ідея МуМі. Це партисипативний метод, коли можна прийти сюди, принести свої дитячі предмети чи фото, поділитись історіями через відеоформат, малюнок чи написану розповідь. Після завершення дії Лабораторії кураторська група обере предмети та історії, які найбільше будуть пасувати до концепції нашої виставки та стануть її частиною».

У Музеї Міста запрацює “Лабораторія дитинства”: Львів’ян запрошують поділитися спогадами (грудень 2020)

Завтра, 18 грудня, у Музеї Міста запрацює “Лабораторія дитинства”, де збиратимуть спогади жителів міста Львова. Приміщення МуМі обладнали інтерактивними засобами та мультимедійною технікою, за допомогою яких відвідувачі зможуть поділитися своїми історіями.

У Львові відкрили оновлений Музей Міста: Відвідувачам показали відремонтовані підземелля Ратуші (жовтень 2020)

Сьогодні, 13 жовтня, у Львові відкрили оновлене приміщення Музею Міста. Лише цього вечора жителі міста та його гості змогли побачити відремонтоване підземелля Ратуші ще до відкриття там першої виставки.

Наразі приміщення Музею має 260 м кв, з часом планують залучити також інші приміщення підземелля.

Після трьох років ремонту львів’янам презентували Музей міста  (жовтень 2020)

Минулого тижня у підземеллі львівської ратуші, де працюватиме Музей міста, закінчили ремонтні роботи. У вівторок, 13 жовтня, оновлене приміщення презентували під час заходу «Музей міста. Знайомство з простором». Новий простір відвідав і міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сюди вкладена не просто велика праця, сюди вкладена любов. Це зроблено як для себе. І я переконаний, що ці експозиції, які будуть тут, ті діти, які будуть сюди приходити, дорослі – це буде їх змінювати», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
https://zaxid.net/news/

Музей міста буде про мене. І про тебе (жовтень 2020)

Виставка “Подорож Героя. Останній тиждень літа”, до формування якої може долучитися кожен охочий, відкриється взимку і стане першою виставкою Музею міста, відкритого у підземеллях львівської Ратуші. Уклавши в концепцію майбутньої виставки ідею, як саме дитина досліджує  простір свого міста, коли її уже ніхто не тримає за руку, які перешкоди долає, чого боїться і на що сподівається, реальні та уявні небезпеки, що її у місті очікують, межі та обмеження, які трофеї-скарби здобуває під час цих самостійних подорожей, організатори сподіваються, що львів’яни поділяться для виставки і самими скарбами і своїми спогадами-враженнями. Бо такі є в кожного.

Урбаністичний простір свободи: у Львові відкрили інтерактивний Музей міста (жовтень 2020)

«Щасливі, що нам вдалося створити сучасний музейний простір, який зараз потрібно наповнювати ідеями, контекстами, експозиціями. Він буде працювати для міста. І сподіваюсь, що ті, хто буде сюди приходити, відчуюють особливе почуття, якого бракує багатьом львів’янам», – зазначив Зеновій Мазурик, музеолог і один із співтворців Музею Міста.

У Львові презентували “Музей міста” (жовтень 2020)

“Музей орієнтований на локальну спільноту. І ми сподіваємось, що саме місцеві мешканці будуть наповнювати цей музей своїми предметами, своїми історіями, своїми фотографіями. Зараз ми готуємо першу виставку, яка називається “Подорож Героя. Останній тиждень літа”. Це про дитинство в місті, про пізнання дитиною свого міста. Ми закликаємо мешканців Львова приносити свої предмети історії до нас та долучатись до створення виставки”, – каже директорка музею.

Львів’янам показали відремонтоване підземелля Ратуші (жовтень 2020)

Музей Міста — це музей, в якому можна віднайти себе в сучасному контексті, пізнаючи своє минуле і сформувати візію свого майбутнього. Тут повсякдення і малознані історії і мешканці, такі ж важливі, як відомі події чи постаті”, — сказала Тетяна Бей, керівниця Музею Міста.

2019

У Львові обговорять концепцію першої виставки Музею Міста (листопад 2019)

Над проєктом виставки працювали понад чотири місяці. Кураторська група разом із соціологами провела декілька фокус-групових досліджень, завдяки яким вдалося більше дізнатися про досвід пізнання міста в дитинстві. 

Яким буде Музей міста у Львові. Візуалізація (лютий 2019)

Музей міста потрібно розуміти ширше, ніж просто Львів. Це може бути інше місто, чи переосмислення поняття “мешканця”, зі своєю певною відповідальністю, як люди створюють місто і впливають на нього.

У Львові до відкриття готують Музей міста (листопад 2019)

Кураторська група вже підготувала концепцію першої експозиції. Вона буде про дитинство. Про те, яким бачать місто діти, коли починають подорожувати ним, які пригоди, випробування і відкриття чекають на них за межами рідного двору.

Підземелля львівської ратуші відкрили для всіх охочих (травень 2017)

Музей міста буде простором для тимчасових чи довготривалих виставок, запрошуватимемо кураторів, які пропонуватимуть свої ідеї для виставок, а найкращі будемо втілюватися у цьому просторі.

У Львові презентували Музей міста та концепцію його дебютної виставки

Музей Міста у своїй діяльності буде сфокусований на дослідженні «характеру» міста, життя його мешканців, взаємозв’язків міського простору та людини й спільноти.

У Львові створюють Музей міста. Чого очікувати? (червень 2016)

«Музей для суспільства – це як стара валіза, нести важко, а кинути шкода». Відповідно завдання музейника, придумати ручку, і розказати про вміст цього портфелю так, щоб пересічний громадянин захотів його відкрити.