У Львові обговорять концепцію першої виставки Музею Міста (листопад 2019)

Над проєктом виставки працювали понад чотири місяці. Кураторська група разом із соціологами провела декілька фокус-групових досліджень, завдяки яким вдалося більше дізнатися про досвід пізнання міста в дитинстві. 

Яким буде Музей міста у Львові. Візуалізація (лютий 2019)

Музей міста потрібно розуміти ширше, ніж просто Львів. Це може бути інше місто, чи переосмислення поняття “мешканця”, зі своєю певною відповідальністю, як люди створюють місто і впливають на нього.

У Львові до відкриття готують Музей міста (листопад 2019)

Кураторська група вже підготувала концепцію першої експозиції. Вона буде про дитинство. Про те, яким бачать місто діти, коли починають подорожувати ним, які пригоди, випробування і відкриття чекають на них за межами рідного двору.

Підземелля львівської ратуші відкрили для всіх охочих (травень 2017)

Музей міста буде простором для тимчасових чи довготривалих виставок, запрошуватимемо кураторів, які пропонуватимуть свої ідеї для виставок, а найкращі будемо втілюватися у цьому просторі.

У Львові презентували Музей міста та концепцію його дебютної виставки

Музей Міста у своїй діяльності буде сфокусований на дослідженні «характеру» міста, життя його мешканців, взаємозв’язків міського простору та людини й спільноти.

У Львові створюють Музей міста. Чого очікувати? (червень 2016)

«Музей для суспільства – це як стара валіза, нести важко, а кинути шкода». Відповідно завдання музейника, придумати ручку, і розказати про вміст цього портфелю так, щоб пересічний громадянин захотів його відкрити.