Ви знаєте культуру міста та з легкістю сприймаєте її парадокси:
ходите “на каву”, навіть коли замовляєте чай,
любите бруківку, хоча були дитиною “асфальту”,
пам’ятаєте стару Дзигу, і знаєте на якому поверсі знаходиться Я Галерея,
не вважаєте себе театралом, але не пропускаєте нових вистав в Театрі Лесі.
Тоді запрошуємо вас долучитись до партисипативної програми проекту MuMeet (Museum Meet), стати частиною команди з напрацювання ідей розвитку культури в місті. Разом з експертами, учасники та учасниці проаналізують наявну ситуацію в культурному середовищі, підберуть найкращі інструменти впливу та підготують оригінальний культурний продукт.
В результаті десяти щотижневих зустрічей, за посередництва модератора, Ви будете мати можливість вплинути на існуючу потребу в культурі міста та проявити свою креативність у її вирішенні.
Долучайтеся до проєкту MuMeet (Museum Meet) у Львові та отримайте можливість реалізувати ідею в команді однодумців.
Про що цей проєкт?
Треті місця як місця, які є найбільш важливими для людей після домашнього середовища (перше місце) та робочого місця (друге місце) – це місця для соціальних зустрічей, де люди збираються разом, щоб обмінюватися ідеями, працювати, вчитися, спільно розробляти та впроваджувати нові ідеї чабо просто проводити час разом.
Мета проєкту MuMeet – створити умови для перетворення Музею Міста (МуМі) на простір вибудовування спільної ідентичності з містом та налагодження соціальних зв’язків локальної громади.
Програма проєкту буде тривати з листопада 2024 року до червня 2026 року і складатися з чотирьох тем – Культура, Архітектура та урбаністика, Спадщина та Екологія. Події будуть сфокусовані на ідеї вибудовування зрілих та сталих стосунків між містом та мешканцями (які проживають тут давно, або ж приїхали до Львова нещодавно), представниками органів місцевого самоврядування, ГО та незалежними дієвцями, за медіації МуМі.
Тривалість першої теми Культура: листопад 2024 – березень 2025 рр.
Які критерії відбору учасників(ць)?
- дорослі (від 18 років)
- проживати у Львові (станом на зараз)
- готовність взяти участь у зустрічах команди раз в тиждень протягом 2,5 місяців, всього 10 зустрічей (обов’язково бути учасником 8-ми з них)
- бути активним учасником культурних подій та користувачем культурних послуг в місті
- бажання долучитись до актуальних процесів культурного життя міста
- здатність до командної роботи, конструктивної взаємодії людей з різними досвідами
Що ми пропонуємо?
- дізнатись більше про культурне середовище міста
- можливість напрацювати командну ідею продукту, який може вплинути на розвиток культури в місті
- зав’язати нові контакти з активними мешканцями міста
- сертифікат про участь в партисипативній програмі
Коли і де відбуватимуться зустрічі?
Зустрічі команди будуть проходити у центральній частині м. Львова, один раз на тиждень (попередньо середа) в позаробочий час (попередньо 18:30) тривалістю 1.5 год. На святковий період графік буде узгоджений з командою. Під час зустрічей заплановані кава-перерви.
Як і коли подати заявку?
Форма заявки: зареєструватися на програму та дізнатися про умови участі можна тут.
Термін подачі: заявки приймаються до 3 листопада (включно).
Розгляд і відбір: про результати відбору буде повідомлено 4 листопада, попередньо першу зустріч команди заплановано на 7 листопада (четвер). До команди зможуть долучитися до 15-ти учасників (максимально).
Інформаційний супровід події
Учасники програми погоджуються на використанням фото- та відеоматеріалів із їхнім зображенням, для поширення в соцмережах та для інших потреб в межах проєкту MuMeet та програми “єМістечко – простір на кожного”.
.
Проєкт MuMeet повністю фінансується Фондом “Пам’ять, Відповідальність і Майбутнє” (EVZ) в межах програми підтримки “єМістечко – простір для кожного”. Організатори проєкту: Музей Міста (ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова” та БФ “Фонд розвитку Музею Міста у Львові”) за партнерської підтримки Інституту стратегії культури, управління культури та львівського туристичного офісу ЛМР.
Ця публікація не відображає точку зору Фонду EVZ. Відповідальність за зміст будь-яких висловлювань несе автор.