Запрошуємо вас поринути у цікаву пригоду та познайомитися ближче із найбільшим парком Львова.

Разом із мальописом, який ми створили спільно із UA Comix, ви зустрінетеся із загадковою професоркою, побуваєте на дні давнього моря та дізнаєтеся чимало цікавого про історію, тваринний та рослинний світ Знесіння. Участь безкоштовна, набір ви можете випозичити в таких локаціях:

• Центр Туристичної інформації, пл. Ринок, 1 (09:00-18:00, без вихідних)
  • Інформаційний центр парку Знесіння, вул. Олекси Довбуша, 24 (09:00-17:00, Пн-Пт)

Для участі потрібно:

• зібрати команду з 2-5 осіб (для самостійного проходження рекомендуємо квест для дітей віком від 12 років, з дорослими – від 10 років)
  • підписатись на сторінку МуМі в соцмережах Facebook або Instagram
  • прийти на обрану годину і випозичити набір мандрівника та мандрівниці на локації зі списку
  • після проходження квесту повернути набір

Не забудьте про воду і перекус, зручне взуття. Перегляньте прогноз погоди і прихопіть із собою парасольку чи капелюх.

Будемо щиро вдячні за відгук про квест у соцмережах. Ставте #ЯкРибаВМісті та #mumilviv, щоб ми відшукали ваш допис.

Вдалого запливу!

Більше про створення квесту парком Знесіння читайте тут.

Проєкт “Створення дитячих мап районів Львова. Знесіння” реалізують спільно працівники Музею Міста, БФ “Фонд розвитку Музею Міста у Львові” за інформаційної, ресурсної та фінансової підтримки ЗМІН Фундація та сприяння в реалізації Центру Боско, UA Comix, Регіонального ландшафтного парку “Знесіння”.
Експерти — Оксана Омельчук, Анна Гірна, Богдан Яворський, Олександра Дида, Андрій Бокотей, Наталія Дзюбенко, Марина Рагуліна, Олег Орлов, Тарас Гринчишин, Марія Лук’янова.

Також нагадуємо, що ви можете пройти два інших квести “Як риба в місті”: