Район Наукової для вас “біла пляма” на карті Львова? Або ж навпаки, всі закутки вже досліджені, а популярні місця видаються “заїждженими”? 

Музей Міста пропонує ближче познайомитись з Науковою та сусідніми до неї вуличками в оригінальний спосіб – пройти квест і отримати приз. 

Мапу та квест розробили діти віком 10-14 років спільно з Музеєм Міста, щоб показати своїм одноліткам найулюбленіші місця району, де вони живуть. 

Кожна зареєстрована команда (2-5 осіб) зможе випозичити набір мандрівника та мандрівниці з мапою та цікавою грою-дешифратором. Якщо розгадати 7 локацій та знайти відповідні символи на кожній з них, то на дешифраторі з’явиться таємна фраза, яка є відгадкою квесту.

21 травня 2023 р. в рамках програми до Міжнародного дня музеїв відбувся “перший заплив” нашого квесту “Як риба в місті. Наукова”. У червні планується запуск на постійній основі. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у соціальних мережах та на сайті.

Орієнтовний час проходження – 1,5-2 год.

Вік – діти від 10 років, сімейні команди

Вартість – безкоштовно

ююю

До зустрічі у червні!

ююю

Суб’єктивну дитячу мапу та квест розробили в рамках проєкту “Створення дитячих мап районів Львова. Наукова” спільно працівники Музею Міста, БФ “Фонд розвитку Музею Міста у Львові” та команда Левів – Максим Олійник, Настя Брезмен, Марічка Ланова, Марійка та Іванка Іващенки, Олег Полевський, Юра Ковальчук, Назар Гринчишин. Проєкт здійснюється за підтримки Фундації ЗМІН.

Детальніше про ідею проекту, шлях до створення квесту “Як риба в місті. Наукова” та мапи можна довідатись тут.
Окрім мапи та квесту Науковою, можна пройти квест центральною частиною міста (зареструватись тут). Більше про квест “Як риба в місті. Центр” тут.