Є що згадати, нема що батькам розказати? Чи може досі зберігаєте на стриху стару рогатку чи цеглину з сусідської будови?

У пятницю в підземеллі львівської ратуші (площа Ринок, 1) Музей Міста відкрив “Лабораторію дитинства”. Ми повністю переобладнали приміщення під потреби дорослих, які готові ділитися спогадами про дитинство. Тут відвідувачі можуть написати, намалювати чи записати свої спогади на відео, відсканувати дитячі фото та створити мапу маршрутів самостійних подорожей містом.

Також працює pop up museum (мобільний музей, до створення якого може долучитися кожен охочий), для якого ви маєте змогу принести збережені предмети дитинства. Це можуть бути речі, які ви колекціонували чи використовували під час ігор, “трофеї” і “скарби”, здобуті у маленьких подорожах містом. Повний перелік є тут https://citymuseum.lviv.ua/add-objects/

Працівники музею опрацюють та збережуть зібрані матеріали, а кураторська група обере найвідповідніші для експонування під час виставки у Музеї Міста.
Працює “Лабораторія дитинства” з вівторка по неділю з 11:00 до 18:00.

Проект реалізовується за підтримки програми “Фокус на культуру”.

Вхід вільний.

Команда проєкту:
керівниця проєкту – Тетяна Бей
дизайн – Сергій Петлюк
координація і менеджмент – Олександра Провозін, Світлана Тимків
консультування – Настя Савицька
комунікація – Вікторія Іваскевич

Організатори і партнери:
БФ “Фонд розвитку Музею Міста у Львові”
Львівська міська рада
Фокус на культуру